KONST / Litografier / Färglitografi 12422038
nr 1242 2038
Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000. Bladets mått: 58x45 cm, löst blad
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:25:38
18/3 13:57:02
18 mar